ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

اطلاعیه تشکیل کارگروه صنفی انجمن کاردرمانی

logo1دکتر علیزاده، ریاست انجمن علمی کاردرمانی، طی نامه ای، از کلیه افرادی که مایل به شرکت در جلسه بحث و تبادل نظر برای تشکیل کارگروه صنفی انجمن کاردرمانی دعوت به همراهی نمود.

متن این نامه به شرح زیر است:

با سلام
با عنایت به آنکه ارتقا کاردرمانی و ایفا نقش مهم آن در نظام سلامت، نیاز به تقویت رشته در هر دو جنبه علمی و صنفی( حرفه ای) دارد، انجمن علمی کاردرمانی ایران در نظر دارد با توجه به گسترش حوزه های نوین ، افزایش تعداد دانش آموختگان و دفاتر کار کاردرمانی ، اقدام به تشکیل کارگروه صنفی انجمن کاردرمانی ایران نماید تا این کارگروه به عنوان بازوی مشورتی و اجرایی انجمن در سیاستگذاریهای صنفی و رفع چالش های حرفه ای و حقوقی همکاران باشد.
بدیهی است نمایندگان این کارگروه عضو کمیته صنفی(فنی) انجمن علمی کاردرمانی بوده و در جلسات مربوطه این کمیته شرکت خواهند داشت. بدین منظور انجمن کاردرمانی فرصت برپایی ۲۲مین کنگره کاردرمانی را غنیمت شمرده و در جلسه ای که زمان آن متعاقبا اعلام خواهد گردید، به بحث، تبادل نظر و انتخاب این همکاران خواهد پرداخت.
لذا از تمامی همکاران عزیز که مایل به شرکت در این جلسه هستند دعوت بعمل می اید.
دکتر مهدی علی زاده
رییس انجمن علمی کاردرمانی ایران

آدرس

تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن علمی کاردرمانی ایران

تماس با ما

پست الکترونیک info@irota.ir 

 تلفن: 22262450 - 021 

حقوق سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به انجمن علمی کاردرمانی ایران می باشد و کپی برداری از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است .