ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

لزوم اخذ شماره نظام پزشکی و مجوز تاسیس دفاتر کاردرمانی تا 31 خرداد96

 

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

انجمن علمی کاردرمانی ایران با انتشار نامه ای از کلیه کاردرمانگران شاغل در سراسر کشور درخواست کرد نسبت به اخذ شماره نظام پزشکی و درصورت تاسیس کلینیکهای کاردرمانی نسبت به اخذ مجوز تاسیس دفاتر کاردرمانی از نظام پزشکی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهر خود تا تاریخ 31 خرداد ماه 1396 اقدام فرمایند.

 

 

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی کاردرمانی ایران، با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و همچنین پیگیری های مستمر انجام شده در خصوص ثبت کلیه مراکز و دفاتر کاردرمانی سراسر کشور و فعالیت همکاران کاردرمان با اخذ شماره نظام پزشکی، رییس انجمن علمی کاردرمانی کشور با تاکید بر این مهم از تمامی همکاران کاردرمان درخواست کرد ، نسبت به اخذ مجوزهای لازم از سازمان نظام پزشکی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهر خود اقدام نمایند.

دکتر علیزاده تصریح کرد اخذ مجوزهای ذکر شده موجب اعتلای جایگاه کاردرمانی در نظام سلامت شده و به انجمن علمی کاردرمانی امکان می دهد در مواقع لازم بتواند از حقوق کاردرمانگران و دفاتر کاردرمانی دارای مجوز دفاع کند.

مهلت تعیین شده برای اخذ مجوزهای ذکر شده پایان خردادماه 96 می باشد.

tarbiatbadani

آدرس

تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن علمی کاردرمانی ایران

تماس با ما

پست الکترونیک info@irota.ir 

 تلفن: 22262450 - 021 

حقوق سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به انجمن علمی کاردرمانی ایران می باشد و کپی برداری از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است .