ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

دستور العمل برخورد با تخلفات به تمامی شعب سراسر کشور ابلاغ شد

نامه دستور العمل برخورد با تخلفات از طرف انجمن علمی کاردرمانی ایران به امضای ریاست انجمن به تمامی شعب در سراسر کشور ابلاغ شد.

ادامه مطلب...

لزوم تمدید مجوز دفاتر کاردرمانی

اطلاعیه انجمن علمی کاردرمانی در خصوص لزوم تمدید مجوز مراکز کاردرمانی که مجوز آنها منقضی شده است منتشر شد.

ادامه مطلب...

لزوم اخذ شماره نظام پزشکی و مجوز تاسیس دفاتر کاردرمانی تا 31 خرداد96

 

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

انجمن علمی کاردرمانی ایران با انتشار نامه ای از کلیه کاردرمانگران شاغل در سراسر کشور درخواست کرد نسبت به اخذ شماره نظام پزشکی و درصورت تاسیس کلینیکهای کاردرمانی نسبت به اخذ مجوز تاسیس دفاتر کاردرمانی از نظام پزشکی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهر خود تا تاریخ 31 خرداد ماه 1396 اقدام فرمایند.

 

ادامه مطلب...

انجمن علمی کاردرمانی؛ لزوم جایگزینی دانش آموختگان تربیت بدنی با نیروهای کاردرمان

 

پیرو نامه ابلاغ شده توسط معاونت محترم درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به معاونتهای درمان دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور در خصوص عدم ورود دانش آموختگان رشته های تربیت بدنی به امر درمان، انجمن علمی کاردرمانی ایران از کلیه مراکز کاردرمانی کشور خواست نسبت به جایگزینی نیروهای دانش آموخته رشته های تربیت بدنی خود با نیروهای کاردرمان اقدام به عمل آورند.

 

ادامه مطلب...

طرح پوشش بیمه‌ای خدمات توانبخشی به زودی اجرایی می‌شود

bimeرئیس انجمن علمی کاردرمانی ایران ابراز امیدواری کرد که به دنبال برگزاری جلسه‌های منظم روسای انجمن‌های توانبخشی با سازمان بیمه سلامت امید است تا پایان سال جاری برنامه عملیاتی پوشش بیمه‌ای خدمات توانبخشی در کشور اجرایی شود.

دکتر مهدی علیزاده، در گفتگو با خبر مهر افزود: به دنبال تصویب تعرفه‌های درمانی سال ۹۳ ، جلسات منظمی در دو ماه گذشته با حضور انجمن‌های علمی گروه توانبخشی کشور،  گروه کارشناسی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، نماینده سازمان بهزیستی و نماینده سازمان بیمه سلامت برگزار شده است تا برنامه پوشش بیمه‌ای افرادی که تحت درمان‌های توانبخشی قرار دارند تدوین شود.

ادامه مطلب...

جلسات هفتگی با شورای عالی بیمه

bime salamatانجمن علمی کاردرمانی در راستای تدوین دستورالعمل اجرایی بیمه کاردرمانی جلسات هفتگی را با شورای عالیو سازمان بیمه سلامتبیمه برگزار می نماید، این جلسات چهارشنبه هر هفته و در محل وزارت کار و رفاه اجتماعی برگزار می گردد.

هدف از برگزاری این جلسات تدوین دستورالعمل اجرایی و تعیین میزان پرداختی سازمان های بیمه گر بر مبنای تعرفه تصويب شده از سوي انجمن علمی کاردرمانی ایران برای بخش خصوصي و دولتي است. در حال حاضر چالش بر تعداد جلسات، درصد پرداختی بيمه، تعريف طرف قرارداد، و تقسيم بندي پوشش بيمه براي هر اختلال است.

براساس تکلیف شوراي بيمه سلامت طي ١٠ جلسه نماينده انجمن و شورای عالی بیمه بايد به توافق برسند تا خدمات کاردرمانی در بودجه سال 1394 لحاظ شوند.

ﻣﻮﺍﻓﻘﺖ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﺑﺎ ﭘﻮﺷﺶ ﺑﻴﻤﻪﺍﯼ ﺧﺪﻣﺎﺕﻣﺎﻣﺎﻳﯽ

emami razaviمعاون درمان وزارت بهداشت با اعلام موافقت وزارت بهداشت با پوشش بيمه‌ای خدمات مامايی گفت: ‌تعرفه زايمان طبيعی برای ماماها و متخصصان زنان يکسان می‌شود.

ادامه مطلب...

ترکیب جدید شورای عالی نظام پزشکی مشخص شد

nezamترکیب جدید شورای عالی نظام پزشکی مشخص شد

اعضای جدید شورای عالی نظام پزشکی کشور با آرای مجمع عمومی نظام پزشکی، انتخاب و معرفی شدند.

ادامه مطلب...

اعلام نهايي نتايج ششمين دوره انتخابات نظام پزشكي تهران

bolourchiروابط عمومي ششمين دوره انتخابات نظام پزشكي تهران: دكتر بلورچي دبير ستاد اجرايي انتخابات نظام پزشكي تهران از مشاركت بيش از 6 هزارو 500 نفر از جامعه پزشكي در اين دوره از انتخابات خبر داد.

ادامه مطلب...

زمان طلایی برای عملكرد مثبت كاردرمانی در مبتلایان به سكته مغزی، قبل از شش ماه است

مدیر گروه كاردرمانی دانشكده توانبخشی تهران گفت: زمان طلایی برای عملكرد مثبت كاردرمانی در افرادی كه دچار سكته مغزی شده اند، تا قبل از شش ماه است اما پس از گذشت شش ماه خدمات كاردرمانی در مدت زمان طولانی تری اثربخش خواهد بود.

  ' افسون حسنی مهربان' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا درباره عملكرد كاردرمانی در درمان بیماری ها، افزود: كاردرمانی در بازگشت بیماران مبتلا به سكته مغزی به زندگی بسیار تاثیرگذار است چرا كه سكته مغزی عملكرد فوقانی و تحتانی بدن را تحت الشعاع قرار می دهد و با انجام كاردرمانی می توان این عملكرد را بازیابی كرد.

ادامه مطلب...

آدرس

تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن علمی کاردرمانی ایران

تماس با ما

پست الکترونیک info@irota.ir 

 تلفن: 22262450 - 021 

حقوق سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به انجمن علمی کاردرمانی ایران می باشد و کپی برداری از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است .