ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

جشن «سالروز جهاني كاردرماني»

برگزاري جشن «سالروز جهاني كاردرماني» در دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي تهران

 به مناسبت روز 27 اكتبر و مطابق با روز جهاني كاردرماني، بنا به درخواست و پيشنهاد انجمن علمي دانشجويي كاردرماني دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي و با همكاري انجمن علمي كاردرماني ايران

و دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي، در روز سه شنبه مورخه 10/8/1390 برگزار گرديد. جهت برگزاري اين مراسم در  دانشگاه هاي علوم پزشكي ايران و علوم پزشكي شهيد بهشتي و هم چنين دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي دعوت به عمل آمد.

مراسم فوق با تلاوت قرآن و سپس سرود ملي جمهوري اسلامي ايران آغاز گرديد و سپس با پخش كليپ هاي تصويري تاريخچه كاردرماني و بنيانگذاري آن در ايران ادامه يافت. همچنين جناب آقاي دكتر سيد علي حسيني به عنوان معاونت محترم آموزشي و فرهنگي دانشگاه جهت افتتاحيه سخنراني كردند و سپس جناب آقاي دكتر مهدي رصافياني و سركار خانم فاطمه بهنيا به عنوان پيشكسوتان و از اولين بنيانگذاران رشته كاردرماني در عرصه آموزش دانشگاهي و تربيت دانشجويان در ادوار مختلف، سخنراني نمودند. هم چنين جناب آقاي دكتر مهدي رضايي به عنوان عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي و سركار خانم ميترا خلف بيگي به عنوان عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران، مطالبي را در خصوص لزوم افق چشم اندازهاي جديد و ترسيم كاركرد هاي نوين رشته كاردرماني در ايران بيان نمودند.

در اين مراسم زندگي نامه و عملكردهاي حرفه اي اساتيد و پيشكسوتان كاردرماني، همراه با 2 قطعه اجراي موسيقي زنده به حضار و كاردرمانگران محترم ارائه گرديد. سپس سركار خانم دكتر ليبا رضايي رهنمودهايي در مورد چارچوب هاي باليني و تبيين برنامه هاي سلامت رواني در كاردرماني ايران نكاتي را ارائه فرمودند.

هم چنين در پايان مراسم جلسه اي در مورد عملكرد انجمن علمي كاردرماني آينده و بيمه كاردرماني به صورت پرسش و پاسخ با حضور جناب آقاي دكتر سيد علي حسيني و آقاي ابراهيم پيشياره برگزار گرديد.

در پايان مراسم تقدير و تشكر از اساتيد و پيشكسوتان و هيئت اجرايي مراسم به عمل آمد.

آدرس

تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن علمی کاردرمانی ایران

تماس با ما

پست الکترونیک info@irota.ir 

 تلفن: 22262450 - 021 

حقوق سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به انجمن علمی کاردرمانی ایران می باشد و کپی برداری از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است .