ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

اخرين اخبار از بيمه كاردرماني

به اطلاع كليه همكاران محترم مي رساند كه در پي  تلاشهاي مداوم و رايزني هاي بسيار گسترده رياست و اعضاي انجمن علمي كاردرماني در خصوص ضرورت و الزام بيمه كاردرماني با مسئولين و وزارتخانه هاي مربوطه و برگزاري جلسات متعدد موفقيت هاي بسيار ارزشمندي حاصل گرديده است . در زمينه شرح دقيق عملياتي كليه اقدامات و فرايندهاي باليني كاردرماني در حيطه هاي مختلف رايج در كشور و استفاده از كد بندي هاي معتبر بين المللي بيمه كاردرماني مورد قبول وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي ، چندين جلسه هم انديشي و آموزشي از سوي وزارتخانه مذكور با شركت و همكاري اعضاي انجمن علمي كاردرماني برگزار گرديد. ماحصل و نتيجه ارزشمند و قابل افتخار جلسات مذكور و تلاش جمعي همكاران و اعضاي انجمن علمي كاردرماني تهيه و گرداوري كتابچه مدون و قابل ارائه و مصوب كليه خدمات كاردرماني با درج كد هاي بين المللي خاص رشته كاردرماني بوده است كه هم اكنون در نوبت بررسي و كسب تائيد نهايي شوراي بيمه جهت اقدامات اجرائي مي باشد . در شوراي فوق الذكر هر خدمت و مداخله باليني رشته كاردرماني در حضور نمايندگان ساير رشته هاي مرتبط نظير فيزيو تراپي ، روانشناسي و ... مورد بحث و نقد قرار خواهد گرفت و نماينده انجمن علمي كاردرماني نيز به ارائه مستندات خواهد پرداخت تا ماحصل مورد تائيد در كليه مراكز و كلينيك ها و بخش هاي كاردرماني با بيمه خاص و به نام رشته كاردرماني به صورت قابل دفاع و قابل ارائه درايد. لازم بذكر است كه در اين امر همكاراني از جمله دكتر ابراهيم پيشياره ، سركار خانم ليلا انگوتي ، سركار خانم نوشا افشين جاه ،  سركار خانم  ميترا خلف بيگي ، سركار خانم الهام صادقين تحت سرپرستي و راهنمايي جناب اقاي دكتر سيد علي حسيني فعاليت مستمر و ارزشمندي نموده اند.

كليه اخبار و اطلاعات تكميلي در اين زمينه از طريق پايگاه اينترنتي انجمن علمي كاردرماني به اطلاع همكاران محترم خواهد رسيد.

آدرس

تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن علمی کاردرمانی ایران

تماس با ما

پست الکترونیک info@irota.ir 

 تلفن: 22262450 - 021 

حقوق سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به انجمن علمی کاردرمانی ایران می باشد و کپی برداری از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است .