ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

اطلاعیه شماره 6 - به حد نصاب نرسیدن رای دهندگان

26farvardinهمکاران محترم همانطور که مستحضرید جلسه انتخابات امروز به دلیل عدم حضور حد نصاب کاردرمانگران توسط نماینده وزارت بهداشت که در جلسه حضور داشتند، لغو گردید.

اعضای هیئت مدیره انجمن علمی کاردرمانی ایران، از همکاران عزیزی که علیرغم مشغله فراوان تنها به خاطر عرق به رشته و احساس مسئولیت در این جلسه تشریف آوردند، کمال تشکر و قدردانی را دارند.

بر اساسنامه انتخابات، بعد از گزارش هیات مدیره (که ساعت ۸ تا ۹  تدارک دیده شده بود) انتخابات با پرسش و پاسخ های احتمالی از هیات مدیره و بعد از آن معرفی مختصر کاندیداها شروع می گردد و بنا به اعلام نماینده وازرت بهداشت، شرط لازم  برای شروع رای گیری آن است که  حداقل نیمی از مجمع عمومی باید حضور داشته باشند و از آنجایی که انجمن ۲۰۰ عضو ثبت شده در سامانه دارد، باید حداقل ۱۰۰ نفر حضور می داشتند تا رسما شروع شود، اما تا پایان ساعت اعلام شده حضور اکثریت مجمع حاصل نگردید و نماینده حاضر رای گیری را لغو اعلام نمود و علت گزارش را برای وزارتخانه عدم حضور کافی ذکر کردند.

در پایان باز هم از همکارانی که شرکت نمودند ولی نتوانستند به خاطر عدم حضور کافی دیگر همکاران، رای خود را به صندوق بیاندازند، صمیمانه تشکر می نماییم و از آنها پوزش می خواهیم.

ضمنا زمان مجدد برگزاری انتخابات پس از انجام هماهنگی های لازم به اطلاع همکاران خواهد رسید.

اعضا هیات مدیره انجمن علمی کاردرمانی ایران

آدرس

تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن علمی کاردرمانی ایران

تماس با ما

پست الکترونیک info@irota.ir 

 تلفن: 22262450 - 021 

حقوق سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به انجمن علمی کاردرمانی ایران می باشد و کپی برداری از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است .