ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

تسریع در بیمه 6 حیطه خاص از خدمات کاردرمانی

bimeرییس انجمن کاردرمانی: 6 حیطه خاص در کاردرمانی تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت.

دکتر علیزاده در حاشیه جلسه ایی که با هدف تسریع در اجرای بیمه توانبخشی در وزارت بهداشت برگزار شده بود گفت: با توجه به محدودیت های منابع مالی در بیمه گذاری خدمات توانبخشی، مقرر شد تا 6 مورد از پر بسامدترین خدکات کاردرمانی تحت پوشش بیمه قرار گیرد. بر این اساس، در حیطه کودکان، عقب ماندگی ذهنی، فلج مغزی و اتیسم و در حیطه بزرگسالان سکته مغزی، ضربه مغزی و ضایعه نخاعی تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت.

دکتر علیزاده تاکید کرد که پس از مشخص نمودن خدمات تخصصی کاردرمانی در این حیطه ها توسط انجمن علمی کاردرمانی و تصویب آن توسط شورای عالی بیمه، این دستور العمل جهت اجرا به سازمان های بیمه گر ابلاغ خواهد شد.

لازم به ذکر است، در این جلسه مشاور توانبخشی وزارت  بهداشت جناب آقای دکتر جغتایی،  ریس دفتر تغرفه گذاری وزارت بهداشت  و  رییس اداره بیمه وزرات بهداشت حضور داشتند.

آدرس

تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن علمی کاردرمانی ایران

تماس با ما

پست الکترونیک info@irota.ir 

 تلفن: 22262450 - 021 

حقوق سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به انجمن علمی کاردرمانی ایران می باشد و کپی برداری از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است .