ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

کارگاه یک روزه با عنوان تنظیم اهداف و برنامه های درمانی در کودکان فلج مغزی

workshopبا توجه به الزامی شدن سالانه 25 امتیاز بازآموزی برای اخد پروانه مطب و تمدید آن، انجمن علمی کاردرمانی ایران با همکاری شعبه استان خراسان اقدام به برگزاری کارگاه یک روزه با عنوان "تنظیم اهداف و برنامه های درمانی در کودکان فلج مغزی" در تاریخ 11 مهرماه 1393 در محل سازمان نظام پزشکی مشهد نموده است. مدرس این کارگاه جناب آقای دکتر خیاط زاده هستند.

این کارگاه دارای 5 امتیاز بازآموزی است.

جهت ثبت نام کارگاه مبلغ 50 هزار تومان به شماره حساب  1-4802020-800-1804 بانک اقتصاد نوین به نام غلامی و فلاح زاده واریز نموده و شماره فیش واریزی را به جناب آقای غلامی اطلاع دهید(شماره تماس 09153113370). اولویت ثبت نام با کسانی است که سریعتر اقدام به ثبت نام نمایند

ظرفیت کارگاه 30 نفر می باشد، حضور تمامی شرکت کننده گان ساعت 8 صبح الزامی است و در صورت تاخیر نامشان حذف و از سایرین ثبت نام به عمل خواهد آمد. (مبلغ دریافتی، برگرداننده نخواهد شد)

آدرس

تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن علمی کاردرمانی ایران

تماس با ما

پست الکترونیک info@irota.ir 

 تلفن: 22262450 - 021 

حقوق سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به انجمن علمی کاردرمانی ایران می باشد و کپی برداری از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است .