ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

راهنمای تهیه پوستر مقاله در بیست و دومین کنگره کاردرمانی ایران

در صورتی که لازم است برای بیست و دومین کنگره کاردرمانی ایران پوستری تهیه کنید، حتما این راهنما را قبل از تهیه پوستر مطالعه نمایید. 

ادامه مطلب...

امتیاز بازآموزی کنگره بیست و دوم برای گروه های هدف کنگره اعلام شد

امتیاز بازآموزی کنگره بیست و دوم برای گروه های هدف کنگره اعلام شد

شرح این امتیازها در تصویر ذیل آمده است

photo5784878502112242719

فراخوان بیست و دومین کنگره کاردرمانی ایران

cong 22

تقویم اجرایی کنگره 

 آغاز ثبت نام در کنگره: 23 شهریور ماه

آغاز ارسال مقالات: 27 شهریور ماه

 آخرین مهلت ارسال مقالات: 15 آبان ماه

زمان برگزاری کنگره: 8-10 آذر ماه

محورهای ویژه کنگره:

 جایگاه کاردرمانی در توانبخشی قلبی، سوختگی، آسیب های ورزشی، نوجوانان، زنان و آسیب های اجتماعی

 تئوری ها و مدل های کاردرمانی و occupational science

 کاربرد مدالیته های فیزیکی در بهبود عملکرد کاری و مشارکت

 کاربرد تکنولوژی های نوین ( واقعیت مجازی و آگمنتد ریالیتی )

 کاردرمانی در توانبخشی حاد و تحت حاد ( nicu, icu بخش های بیمارستانی و )

 کاردرمانی در بهبود مشارکت کاری و کیفیت زندگی کودکان کار

 چالشهای پیش روی کاردرمانی در حوزه های آموزشی، بالینی و حرفه ای

 توانبخشی عصب شناختی در کاردرمانی

 تاثیر مداخلات کاردرمانی بر سلامت روان و جسم مادران باردار

 جایگاه هنر به عنوان آکوپیشن در کاردرمانی

 رویکردهای نوین، درمانهای جایگزین / مکمل در کاردرمانی ( بازی درمانی، تفریح درمانی، ورزش، خواب، بازتوانی شناختی، نوروفیدبک و ... )


ارسال چکیده مقالات و ثبت نام در کنگره صرفا از طریق سایت www.otre.ir امکان پذیر می باشد 

نهمین کنگره بین المللی استروک ایران

strokeنهمین کنگره استروک ایران (استروک-نوروسونولوژی-نورواینترونشن) در تاریخ ١١-١٣ اسفندماه ١٣٩٥ در تهران، مرکز همایش‌های بین المللی کتابخانه ملی ایران برگزار میشود.
 شایان ذکر است که به مقالات برگزیده گرانت ویژه اهدا خواهد شد.

۱. این کنگره با تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بعنوان تنها کنگره معتبر سالانه در حیطه سکته مغزی همراه با امتیاز بازآموزی برگزار خواهد.
۲. این کنگره مورد تایید و حمایت سازمان جهانی سکته مغزی (wso) و انجمن سکته مغزی ایران می‌باشد.

 این کنگره دارای امتیاز بازآموزی ویژه کاردرمانگران است

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

فراخوان بیست و یکمین کنگره کاردرمانی ایران

cong 21بیست و یکمین کنگره کاردرمانی ایران توسط انجمن علمی کاردرمانی ایران با همکاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در تاریخ 1 الی 3 دیماه 1395 در محل تالار همایش های دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می گردد. مهلت ارسال چکیده مقالات  30 آبان ماه 1395 است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقالات به وب سایت کنگره به نشانی www.otre.ir مراجعه نمایید.

فراخوان بیستمین کنگره کاردرمانی ایران

cong20بیستمین کنگره کاردرمانی ایران توسط انجمن علمی کاردرمانی ایران در تاریخ ۵ الی ۷ آبان ماه ۱۳۹۴در محل همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد. محور های کنگره عبارت است از :

محورهای عمومی :

مداخلات کاردرمانی مبتنی بر شواهد (Occupation Based) در اختلالات : تکامل نوزادان و کودکان ، ارتوپدی نورولوژی روانی – اجتماعی، سرطان، دیابت، اعتیاد، قلبی، آلزایمر، سالمندان و ….

ساخت و طراحی ابزارهای ارزیابی و درمانی در کاردرمانی

توانبخشی حرفه ای، ارگونومی

توانبخشی مبتنی بر جامعه

محور های ویژه :

توانبخشی عصب شناختی

تئوری ها و مدل های کاردرمانی  Occupational Science

چالشهای پیش روی کاردرمانی در حوزه های آموزشی، بالینی و حرفه ای

رویکردهای نوین ، درمانهای جایگزین / مکمل در کاردرمانی (بازی درمانی، تفریح درمانی، ورزش، خواب، بازتوانی شناختی، نوروفیدبک، واقعیت مجازی و...)

اخلاق حرفه ای (ارتباطات بین رشته ای ، کار تیمی و ...)

پزشکی قانونی (حقوق متقابل مددجو و درمانگر ، تخلفات و غیره...)

پیشگیری از بروز ناتوانی در کودکان و بزرگسالان

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

كنگره بين المللي نوروريستوراتولوژي

nuristكنگره بين المللي نوروريستوراتولوژي (ترميم و بازتواني آسيبهاي عصبي)، ٧ تا ٩ ارديبهشت ٩٤، مركز همايشهاي بين المللي صداوسيما، داراي امتياز بازآموزي و ارائه گواهي بين المللي، حضور بيش از ٤٠ سخنران برجسته خارجي از ١٢ كشور و اساتيد فرهيخته داخلي، داراي ٧٠ درصد تخفيف ويژه دانشجويي با ارائه كارت دانشجويي و دعوتنامه، پايان مهلت ثبت نام زود هنگام: اول ارديبهشت ٩٤،

تلفن دبيرخانه  ٨٨٨٢٤٣٨١  سايت ثبت نام  www.basirnr.com

این کنگره دارای امتیاز بازآموزی ویژه کاردرمانگران است

پانزدهمین سمینارفیزیوتراپی تخصصی ستون فقرات

soton fagharatپانزدهمین سمینارفیزیوتراپی تخصصی ستون فقرات در تاریخ 3 و 4 دی ماه 1393 در محل سالن شهید احمدی روشن، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران برگزار می گردد. این سمینار دارای 8.75 امتیاز بازآموزی برای فارغ التحصیلان کاردرمانی است.

جهت ثبت نام به سامانه آموزش مدوام مراجعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

برای مشاهده برنامه این سمینار اینجا را کلیک کنید.

نوزدهمین کنگره کاردرمانی

otci19 نوزدهمین کنگره علمی کاردرمانی ايران از تاریخ 20 الي 22 آبان ماه سال جاری در مركز همايشهاي رازي دانشگاه علوم پزشكي ايران  برگزار می گردد.
نوزدهمین کنگره  علمی کاردرمانی ايران  با حضور اساتید دانشجویان و فعالان این عرصه با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكي ايران از تاریخ 20 تا 22 آبان ماه سال جاری برگزار مي شود.
دكتر عليزاده رئيس اين كنگره و  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشكي ايران با اعلام خبر فوق گفت:از ویژگی های بارز این كنگره حضور فعال و گسترده اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشكي ايران  در برنامه ریزی و اجرای این کنگره  بصورت کشوری می باشد.
وي افزود: بخش گسترده ای از نظارت ؛ برنامه ریزی و سیاستگزاری علمی این کنگره توسط اساتید دپارتمان کاردرمانی دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران صورت گرفته است و توسط دانشجویان فعال و علاقه مند دانشکده توان بخشی اجرایی شده است.
دكتر عليزاده با اشاره به پوشش بیمه ای فعالیت های این رشته که اخیراً صورت گرفته است، اظهار داشت: این کنگره با شعار کاردرمانی برای ارتقاء سلامت جهت معرفی توانمندی های خود و اجرای نقش موثر در طرح تحول نظام سلامت، برنامه های ویژه ای را در این دوره تدارک دیده است. همچنين  با توجه به گسترده تر شدن مخاطبان این كنگره که شامل پزشکان و پیراپزشکان نیز شده است، امتیاز بازآموزی بصورت قابل توجهي ( از 75/10 در دوره قبل به 17 امتیاز) افزايش يافته است كه اين نيز از دیگر شاخصه های مهم این دوره است. 
اين متخصص كاردرماني افزود:اجرا ی نشست های حاشیه ای با موضوع بحث آزاد دانشجویان با اساتید در خصوص چالش های آموزشی این رشته از دیگر نوآوری های این دوره است. همچنين  حضور اساتید هیئت علمی از کشور های کانادا و ایرلند ، مقامات و مسئولین وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی و دریافت بیش از 300 مقاله و 150 پوستر از دیگر جهش های علمی این کنگره بشمار مي رود.
گفتني است:علاقه مندان جهت شرکت در این کنگره می توانند به نشانی اینترنتی www.otre.ir  مراجعه نمایند.

کارگاه یک روزه با عنوان تنظیم اهداف و برنامه های درمانی در کودکان فلج مغزی

workshopبا توجه به الزامی شدن سالانه 25 امتیاز بازآموزی برای اخد پروانه مطب و تمدید آن، انجمن علمی کاردرمانی ایران با همکاری شعبه استان خراسان اقدام به برگزاری کارگاه یک روزه با عنوان "تنظیم اهداف و برنامه های درمانی در کودکان فلج مغزی" در تاریخ 11 مهرماه 1393 در محل سازمان نظام پزشکی مشهد نموده است. مدرس این کارگاه جناب آقای دکتر خیاط زاده هستند.

این کارگاه دارای 5 امتیاز بازآموزی است.

جهت ثبت نام کارگاه مبلغ 50 هزار تومان به شماره حساب  1-4802020-800-1804 بانک اقتصاد نوین به نام غلامی و فلاح زاده واریز نموده و شماره فیش واریزی را به جناب آقای غلامی اطلاع دهید(شماره تماس 09153113370). اولویت ثبت نام با کسانی است که سریعتر اقدام به ثبت نام نمایند

ظرفیت کارگاه 30 نفر می باشد، حضور تمامی شرکت کننده گان ساعت 8 صبح الزامی است و در صورت تاخیر نامشان حذف و از سایرین ثبت نام به عمل خواهد آمد. (مبلغ دریافتی، برگرداننده نخواهد شد)

آدرس

تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن علمی کاردرمانی ایران

تماس با ما

پست الکترونیک info@irota.ir 

 تلفن: 22262450 - 021 

حقوق سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به انجمن علمی کاردرمانی ایران می باشد و کپی برداری از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است .