ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

نتیجه انتخابات دوره چهارم انجمن علمی کاردرمانی ایران

خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار
با عرض سلام و احترام خدمت دوستان و همکاران عزیز
به دنبال حضور پر شکوه و افتخار آفرین همکاران فرهیخته کاردرمانگر در انتخابات چهارمین دوره انجمن علمی کاردرمانی ایران، امروز منتخبین این انجمن با عنوان هیئت مدیره جدید اعلام گردیدند.
بنده ضمن تبریک و تهنیت به تک تک این دوستان و نیز عرض تبریک خدمت تمامی همکاران کاردرمانگر در سرتاسر کشور، برای اعضای هیئت مدیره و بازرس چهارمین انجمن علمی کاردرمانی آرزوی توفیقات روزافزون برای خدمت در جهت اعتلای صنفی و علمی کاردرمانی در کشور را دارم.
امید است از امروز تا پایان دوره این انجمن علمی به دور از همه اختلاف نظرها و سلائق و رقابت های گروهی قبل از انتخابات، اعضای هیئت مدیره جدید و تمامی همکاران کاردرمانگر، در قالب یک واژه با نام "جامعه کاردرمانی کشور" تمامی توان و تلاش خود را جهت پیشبرد اهداف این رشته در نظام سلامت کشور به کار گیرند.
قطعاً چنین امری در پناه عنایات حق تعالی، همدلی و هم سویی تمام کاردرمانگران کشور و با پشتوانه مجمع همیشه در صحنه و آگاه تر از قبل به امور صنفی و نیز با کمک و راهنمایی پیشکسوتان و افراد دارای تجربه های اجرایی و علمی محقق می گردد.
با آرزوی سلامتی برای همه دوستان
دکتر مهدی علیزاده
انجمن علمی کاردرمانی ایران

آدرس

تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن علمی کاردرمانی ایران

تماس با ما

پست الکترونیک info@irota.ir 

 تلفن: 22262450 - 021 

حقوق سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به انجمن علمی کاردرمانی ایران می باشد و کپی برداری از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است .