ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

اطلاعیه 3، انتخابات دوره چهارم انجمن علمی کاردرمانی ایران

فراخوان ثبت نام کاندیداهای انجمن علمی کاردرمانی ایران

بر اساس شیوه نامه اجرایی آئین نامه انتخابات انجمن های علمی گروه های پزشکی، بدینوسیله به اطلاع می رساند که در آستانه چهارمین دوره انتخابات انجمن علمی کاردرمانی ایران، به منظور شکل گیری یک هیات مدیره توانمند، از تمامی فعالان علمی، بالینی و آموزشی کاردرمانی در سراسر کشور دعوت به عمل می آید تا در صورت داشتن شرایط لازم، نسبت به ثبت نام و اعلام کاندیداتوری در هیات مدیره انجمن اقدام کنند.

فرم شرایط عمومی جهت اعلام کاندیداتوری در انتخابات در ادامه آورده شده است.

زمان شروع ثبت نام:

بر این اساس داوطلبان کاندیداتوری در هیات مدیره انجمن علمی کاردرمانی ایران می توانند از تاریخ 5 بهمن 1400 لغایت 25 بهمن 1400 خورشیدی جهت ثبت نام به آدرس --- مراجعه نموده و نسبت به ارسال فرم تکمیل شده ثبت نام و CV (رزومه) به آدرس ذکر شده اقدام نمایند. لازم به ذکر است که حداکثر تا تاریخ 15 اسفند پس از بررسی لازم در خصوص صلاحیت کاندیداها توسط کمیته علمی انتخابات، اسامی نهایی به دبیرخانه کمیسیون انجمن های علمی وزارت بهداشت و نیز خود کاندیداها اعلام خواهد شد.

آدرس

تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن علمی کاردرمانی ایران

تماس با ما

پست الکترونیک info@irota.ir 

 تلفن: 22262450 - 021 

حقوق سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به انجمن علمی کاردرمانی ایران می باشد و کپی برداری از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است .